UWAGA STUDENCI:

Informujemy iż Biuro Praktyk Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu w miesiącu sierpniu 2017 r. będzie NIECZYNNE. W dniach od 24 lipca do 31 sierpnia 2017 roku w sprawach PILNYCH prosimy o kontak z Dziekanatem WSM.


Uwaga studenci:

W lipcu i sierpniu 2017 roku zmienione zostały godziny pracy Biura Praktyk Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu. Aktualny harmonogram pracy dostępny jest TUTAJ.

nowe godziny biura praktyk 2017


 

Zmiana godzin pracy:

Informujemy, iż od 1 lipca 2017 roku zmienią się godziny pracy Dziekantu Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu. W sezonie wakacyjnym będzie on czynny od poniedziałku do piątku. Nieczynny będzie natomiast w weekendy.

godziny pracy dziekanatu wsm lato


Nowy dokument do pobrania:

Uwaga studenci Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu. Informujemy iż w zakładkach DO POBRANIA oraz OPŁATY/POMOC MATERIALNA dostępne jest "Oświadczenie o płatności semestralnej płatnej jednorazowo".
Plakat kierunki WSM

Osoby zainteresowane wniesieniem opłaty za cały semestr muszą wypełnić ten dokument i dostarczyć do Dziekanatu WSM do 31 sierpnia 2017 roku.


 

Dzień Ojca:

Wszystkim obecnym jak i przyszłym tatom z okazji ich święta życzymy samych sukcesów, dużo zdrowia, spokoju ducha i oczywiście pociechy z dzieci. Niech ten dzień będzie dla Was niezapomniany, a Wasi bliscy zadbają aby nie tylko 23 czerwca czuli się wyjątkowo.

dzien ojca 2017


 

kierunki banerSTUDIA MGRbaner z zycia uczelniprzedszkole banerbaner glownarekrutacja pasek boczny

Logowanie

 ministerstwo szkolnictwa

ministerstwo zdrowia

portal pielegniarek

pomostowe

pogotowie

szpital sosnowiec

osrodek

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie dlatego na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.